You are here: Home » „Koncentracja. Poznaj klucz do sukcesu” Pobierz darmowy e-book!

„Koncentracja. Poznaj klucz do sukcesu” Pobierz darmowy e-book!

.

„Książka, na której naprawdę warto się skoncentrować.”

 

Koncentracja. Poznaj klucz do sukcesu ZorganizowaniWierzę, że możesz zrobić cokolwiek. Nie możesz natomiast zrobić wszystkiego. Musisz skoncentrować się na tym, co jest dla Ciebie ważne.

Utrzymanie wysokiego poziomu koncentracji w świecie, który pędzi i w którym każdy coś od nas chce, nie jest łatwe. Mamy Internet, Facebooka, telefony, maile, komunikatory. Przywykliśmy do robienia wielu rzeczy na raz.

 

No właśnie, czy na pewno przywykliśmy?

 

Nieumiejętność skupienia na tym, co robimy teraz, coraz częściej  wprowadza w nasze życie miernotę i bylejakość. W pracy nie koncentrujemy się w pełni na projektach, a zamiast tego myślimy, co będziemy robić po powrocie do domu. Z kolei w domu często jesteśmy w nim tylko ciałem – dręczy nas to, czego nie zdążyliśmy ukończyć w biurze.

 

Ta książka nie powie Ci, co zrobić ze swoim życiem – jaki obrać kierunek…

 

…bo Ty z pewnością masz na to ciekawszy pomysł. Książka ta powie Ci natomiast  w jaki sposób skoncentrować się na tym, co dla Ciebie ważne i odnieść w tej dziedzinie sukces. Mimo, że w wielu miejscach odwołuję się do pracy czy nauki, jestem przekonany, że większość przedstawionych tu wskazówek jest uniwersalna i może być z powodzeniem zastosowana w innych aspektach życia

 

Książka „Koncentracja. Poznaj klucz do sukcesu” pokaże Ci m.in.jak:

  •  Radzić sobie z rozproszeniem ze strony współpracowników i domowników
  •  Zorganizować otoczenie, które sprzyja skupieniu.
  • Czego słuchać podczas nauki i pracy.
  •  Jak zmiana sposobu odżywiania może pomóc Ci w osiąganiu celów.
  •  Jak robić efektywne przerwy, które poprawią koncentrację